GOSPODA ECHA LEŚNE

Firma użytkownika echalesne
Nazwa firmy: GOSPODA ECHA LEŚNE
Serdecznie zapraszamy Państwa do restauracji Gospoda Echa Leśne, położonej w malowniczej leśnej miejscowości. Goszcząc u nas, zaczerpniecie atmosfery wspólnoty i ciepła.
Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Kategoria: Restauracje i catering
Dane kontaktowe: Występa 63, 26-140 Łączna
tel. 041 395 90 64
kom. 510-143-136
www: echalesne.pl


Pełny opis firmy:

Serdecznie zapraszamy Państwa do restauracji Gospoda Echa Leśne, położonej w malowniczej leśnej miejscowości. Goszcząc u nas, zaczerpniecie atmosfery wspólnoty i ciepła. Nazwa gospody nawiązuje do opowiadania Stefana Żeromskiego, w którym to autor uwiecznił istnienie karczmy w okolicach obecnej Gospody. Oryginalne wnętrze obok doskonałej kuchni jest niewątpliwie jej atutem. Nasza Gospoda to idealne miejsce dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia, napitku z dala od zgiełku miejskiego.

Kuchnia oparta jest na tradycji kuchni staropolskiej i nie tylko.

W naszym menu znajdziecie Specjały Szefa Kuchni:

Kociołek czarownic, Golonkę z pieca, Zupę zbójnicką, Mięsa z rusztu, Indyk z żurawiną, Potrawy z dziczyzny a także domowej roboty ciasta i desery.

W porze letniej niewątpliwie atrakcją Gospody jest możliwość delektowania się specjałami polskiej kuchni na świeżym powietrzu.


Słowa kluczowe: restauracja | gospoda echa leśne

Wyświetlenia: 3935


Wiadomość do echalesne


Tytuł zapytania:
Treść zapytania:
Twój email:
Kontakt Regulamin Poradnik domowy
En De Użytkownicy Logowanie Rejestracja
cukiernia podhale wózki do bram sklep medyczny kielce zgrzewanie rur klej do parkietu
Copyright © 2010-2011 Poradnik-domowy.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu