GOSPODA ECHA LEŚNE

Firma użytkownika echalesne
Nazwa firmy: GOSPODA ECHA LEŚNE
Serdecznie zapraszamy Państwa do restauracji Gospoda Echa Leśne, położonej w malowniczej leśnej miejscowości. Goszcząc u nas, zaczerpniecie atmosfery wspólnoty i ciepła.
Województwo: Świętokrzyskie
Miasto: Kielce
Kategoria: Restauracje i catering
Dane kontaktowe: Występa 63, 26-140 Łączna
tel. 041 395 90 64
kom. 510-143-136
www: echalesne.pl


Pełny opis firmy:

Serdecznie zapraszamy Państwa do restauracji Gospoda Echa Leśne, położonej w malowniczej leśnej miejscowości. Goszcząc u nas, zaczerpniecie atmosfery wspólnoty i ciepła. Nazwa gospody nawiązuje do opowiadania Stefana Żeromskiego, w którym to autor uwiecznił istnienie karczmy w okolicach obecnej Gospody. Oryginalne wnętrze obok doskonałej kuchni jest niewątpliwie jej atutem. Nasza Gospoda to idealne miejsce dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia, napitku z dala od zgiełku miejskiego.

Kuchnia oparta jest na tradycji kuchni staropolskiej i nie tylko.

W naszym menu znajdziecie Specjały Szefa Kuchni:

Kociołek czarownic, Golonkę z pieca, Zupę zbójnicką, Mięsa z rusztu, Indyk z żurawiną, Potrawy z dziczyzny a także domowej roboty ciasta i desery.

W porze letniej niewątpliwie atrakcją Gospody jest możliwość delektowania się specjałami polskiej kuchni na świeżym powietrzu.


Słowa kluczowe: restauracja | gospoda echa leśne

Wyświetlenia: 1978


Wiadomość do echalesne


Tytuł zapytania:
Treść zapytania:
Twój email:
Kontakt Regulamin Poradnik domowy
En De Użytkownicy Logowanie Rejestracja
hotel kielce wózki sklepowe peeling medyczny kraków formy do betonu zgrzewanie rur klej do parkietu toczenie cnc czyściwa przemysłowe tkaniny pościelowe elastomery Nawadnianie zbiorniki paliwa
Copyright © 2010-2011 Poradnik-domowy.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu