dania

Firmy:

Artkufer Agnieszka KarpiukSprzedaż gotowych produktów ozdobionych ręcznie metodą decoupage. 2. Sprzedaż gotowych produktów ozdobionych ręcznie autorskimi rysunkami. 3. Wykonanie przedmiotów na podstawie indywidualnego zamówienia. 4. Sprzedaż materiałów do decoupage.
Stomatologia NZOZ TOMASZEWSKIZapewniamy bezbolesne zabiegi stomatologiczne w życzliwej atmosferze, w komfortowych warunkach, na najnowocześniejszym sprzęcie. Gabinet przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
ELMedica - Leczenie zaburzeń rytmu sercaELMedica jest grupową praktyką lekarską specjalistów z dziedziny elektrofizjologii kardiologicznej. Celem naszej działalności jest inwazyjne leczenie zaburzeń rytmu serca. Prowadzimy również poradnie, gdzie konsultujemy, kwalifikujemy i przygotowujemy pacjentów do zabiegów inwazyjnych.
GOSPODA ECHA LEŚNESerdecznie zapraszamy Państwa do restauracji Gospoda Echa Leśne, położonej w malowniczej leśnej miejscowości. Goszcząc u nas, zaczerpniecie atmosfery wspólnoty i ciepła.
nianio.plŚwiat zabawek nianio.pl zaprasza na zakupy. Mamy szeroki wybór zabawek dla wymagających dzieci w każdym wieku.

Publikacje i porady:

Diagnostyka przewodu pokarmowegoProfilaktyka jest bardzo ważna dla naszego zdrowia. Jak zapobiegać chorobom układu pokarmowego i dbać o niego, aby prawidłowo funkcjonował? Jakie badania powinniśmy wykonać profilaktycznie oraz przy podejrzeniu wystąpienia choroby układu pokarmowego?
Jak opóźnić starzenie się skóry?Aby jak najdłużej zachować młody wygląd skóry, należy zadbać o regularny odpoczynek i odpowiednią ilość snu, pić odpowiednią ilości wody, dbać o aktywność fizyczną, zapewnić zbilansowaną dietę bogatą w warzywa, unikać używek oraz stosować kremy do pielęgnacji twarzy.
Z opuncji figowej olej, ale nie tylko...Z nasion opuncji figowej, czyli jednego z kaktusów, wytwarza się najcenniejszy olej na świecie. Nazywany jest naturalnym botoksem, gdyż przeciwdziała starzeniu się skóry. Dodatkowo kupić można macerat z jej kwiatów w oleju arganowym. Jednak opuncja znajduje zastosowanie nie tylko w kosmetyce, gdyż wytwarza się z niej błonnik i produkty spożywcze.
Zdrowie w pakiecieChcielibyście sprawdzić stan swojego zdrowia, ale nie wiecie jakie badania wykonać? Naprzeciw pacjentom wychodzą placówki medyczne, które w swojej ofercie mają przygotowane pakiety badań składające się z szeregu testów pozwalających kompleksowo sprawdzić ogólną kondycję zdrowia oraz stan związany z konkretnymi chorobami np. cukrzycą, nadciśnieniem czy chorobami kardiologicznymi. Jakie badania składają się na takie pakiety i który z nich wybrać?
Delikatna pielęgnacja i stylizacja brwiZ powodu złej regulacji, stresu, hormonów czy chorób, nasze brwi nie zawsze wyglądają tak jakbyśmy chciały. Wówczas pomocne będą wypełniacze brwi, które nie tylko przyciemniają i nabłyszczają, ale też optycznie wypełniają brwi, regulując ich kształt. Warto, aby miały kremową konsystencję, a w ich składzie znajdował się olejek arganowy i wosk pszczeli.
Kontakt Regulamin Poradnik domowy
En De Użytkownicy Logowanie Rejestracja
cukiernia podhale wózki do bram sklep medyczny kielce zgrzewanie rur klej do parkietu
Copyright © 2010-2011 Poradnik-domowy.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu