dania

Firmy:

Artkufer Agnieszka KarpiukSprzedaż gotowych produktów ozdobionych ręcznie metodą decoupage. 2. Sprzedaż gotowych produktów ozdobionych ręcznie autorskimi rysunkami. 3. Wykonanie przedmiotów na podstawie indywidualnego zamówienia. 4. Sprzedaż materiałów do decoupage.
Stomatologia NZOZ TOMASZEWSKIZapewniamy bezbolesne zabiegi stomatologiczne w życzliwej atmosferze, w komfortowych warunkach, na najnowocześniejszym sprzęcie. Gabinet przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
ELMedica - Leczenie zaburzeń rytmu sercaELMedica jest grupową praktyką lekarską specjalistów z dziedziny elektrofizjologii kardiologicznej. Celem naszej działalności jest inwazyjne leczenie zaburzeń rytmu serca. Prowadzimy również poradnie, gdzie konsultujemy, kwalifikujemy i przygotowujemy pacjentów do zabiegów inwazyjnych.
GOSPODA ECHA LEŚNESerdecznie zapraszamy Państwa do restauracji Gospoda Echa Leśne, położonej w malowniczej leśnej miejscowości. Goszcząc u nas, zaczerpniecie atmosfery wspólnoty i ciepła.
nianio.plŚwiat zabawek nianio.pl zaprasza na zakupy. Mamy szeroki wybór zabawek dla wymagających dzieci w każdym wieku.

Publikacje i porady:

Jak zbadać wiosenne alergie?Do wysokiej częstości występowania alergii, z jednej strony przyczynia się większa higiena i sterylność, a z drugiej duże zanieczyszczenie powietrza i narażenie na dym tytoniowy. Choć w diagnostyce alergii, punktowe testy skórne pozostają "złotym standardem", to wiele zalet ma badanie przeciwciał we krwi. Z kolei stosunkowo nowym trendem jest tzw. molekularna diagnostyka alergii.
Wiosenna odnowa organizmuOrganizm po zimie jest wyczerpany częstszymi infekcjami czy dietą bogatą w tłuszcz i węglowodany. Dlatego obecnie jest idealny czas na zmiany, na rozpoczęcie regularnej aktywności fizycznej czy przejście na zdrową dietę. Jednak wiosenną odnowę powinniśmy zacząć od badań laboratoryjnych, zarówno podstawowych (morfologia, poziom glukozy), jak i bardziej specyficznych.
Wielkanoc bez pieczeniaNieodłącznym elementem Świąt Wielkiej Nocy są wypieki, których zapach w tym czasie wypełnia każdy dom. Często przygotowania pochłaniają mnóstwo energii, co nie sprzyja poświęcaniu należytej uwagi naszym najbliższym. Na szczęście możemy skorzystać z przepisów na desery bez pieczenia, co pozwoli zaoszczędzić czas. Co powiecie na mazurka na waflach albo ciasto krówkowe z bananami? Przeczytajcie, jak je przygotować!
Olej CBD w przypadku depresjiDepresja to choroba cywilizacyjna, która przybiera różne formy. Sprzedaż leków antydepresyjnych jest wysoka, jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy z ich skutków ubocznych. W przypadku depresji stosować można także olejki z konopi, które zawierają bezpieczny kannabidiol (CBD).
Jak leczyć niepłodność?Bezskutecznie staracie się o dziecko? Współcześnie istnieje wiele metod ułatwiających planowanie ciąży oraz obserwowanie tego procesu na każdym etapie. Z takich możliwości korzysta wiele par, zwłaszcza te, które mają problem z niepłodnością. Poniżej przybliżamy niektóre ze współcześnie stosowanych metod.
Kontakt Regulamin Poradnik domowy
En De Użytkownicy Logowanie Rejestracja
cukiernia podhale wózki do bram sklep medyczny kielce zgrzewanie rur klej do parkietu
Copyright © 2010-2011 Poradnik-domowy.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu