owoce morza

Publikacje i porady:

Potrawy na grill - przygotuj dzien wczesniejUdane spotkanie przy grillu dobrze jest zaplanować choćby z kilkudniowym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to skomponować różnorodne menu, kupić dobrej jakości produkty i przeznaczyć odpowiedni czas na przygotowanie mięs poprzez ich marynowanie. Co wybrać na grill i jak przygotować? – radzi Dorota Skotnicka, ekspert grillowania Kawiks.
Tajemnica wina z południowych MorawJak mawiała Alice May Brock, każda kuchnia ma swój charakter - włoska nie obędzie się bez pomidorów i oregano, rosyjska - kwaśnej śmietany, grecka - cytryny i cynamonu, chińska - sosu sojowego. Natomiast to, co czyni kuchnię francuską jedyną w swoim rodzaju to estragon i oczywiście wino. Czy tradycja ta zakorzeni się również w Polsce?
E.coli - czyste ręce i czyste sumienieBakterie żyją na świecie od ponad 3 miliardów lat. Nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek istnieć przestaną. Szczepy niszczone przez antybiotyki, mutują i uodparniają się na leki. Mniej więcej co 20 minut powstaje na świecie nowe pokolenie bakterii, a w 1 godzinę z 1 tylko komórki tworzy się ich mniej więcej 300. W wojnie z bakteriami stoimy na pozycji przegranej. Trzeba nauczyć się z nimi żyć.
Jak wybrać odpowiednią dietę?Dieta to inaczej sposób odżywiania się. Ma ona ogromne znaczenie dla utrzymania zachowania zdrowia i dobrej formy. Każdy organizm jest inny i każdy potrzebuje innych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania. Pozostaje więc pytania – jak wybrać odpowiednią dietę?
Przepisy na dania z owocami morzaZastanawiasz się, co zrobić na wykwintny obiad? Warto skusić się na dania z owocami morza. Takie potrawy zaskoczą wszystkich twoich gości. Nigdy nie robiłaś takich potraw? Nie martw się – przepisy są bardzo łatwe.
Kontakt Regulamin Poradnik domowy
En De Użytkownicy Logowanie Rejestracja
cukiernia podhale wózki do bram sklep medyczny kielce zgrzewanie rur klej do parkietu
Copyright © 2010-2011 Poradnik-domowy.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu