owoce morza

Publikacje i porady:

Wiosenna odnowa organizmuOrganizm po zimie jest wyczerpany częstszymi infekcjami czy dietą bogatą w tłuszcz i węglowodany. Dlatego obecnie jest idealny czas na zmiany, na rozpoczęcie regularnej aktywności fizycznej czy przejście na zdrową dietę. Jednak wiosenną odnowę powinniśmy zacząć od badań laboratoryjnych, zarówno podstawowych (morfologia, poziom glukozy), jak i bardziej specyficznych.
Potrawy na grill - przygotuj dzien wczesniejUdane spotkanie przy grillu dobrze jest zaplanować choćby z kilkudniowym wyprzedzeniem. Pozwoli nam to skomponować różnorodne menu, kupić dobrej jakości produkty i przeznaczyć odpowiedni czas na przygotowanie mięs poprzez ich marynowanie. Co wybrać na grill i jak przygotować? – radzi Dorota Skotnicka, ekspert grillowania Kawiks.
Tajemnica wina z południowych MorawJak mawiała Alice May Brock, każda kuchnia ma swój charakter - włoska nie obędzie się bez pomidorów i oregano, rosyjska - kwaśnej śmietany, grecka - cytryny i cynamonu, chińska - sosu sojowego. Natomiast to, co czyni kuchnię francuską jedyną w swoim rodzaju to estragon i oczywiście wino. Czy tradycja ta zakorzeni się również w Polsce?
E.coli - czyste ręce i czyste sumienieBakterie żyją na świecie od ponad 3 miliardów lat. Nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek istnieć przestaną. Szczepy niszczone przez antybiotyki, mutują i uodparniają się na leki. Mniej więcej co 20 minut powstaje na świecie nowe pokolenie bakterii, a w 1 godzinę z 1 tylko komórki tworzy się ich mniej więcej 300. W wojnie z bakteriami stoimy na pozycji przegranej. Trzeba nauczyć się z nimi żyć.
Jak wybrać odpowiednią dietę?Dieta to inaczej sposób odżywiania się. Ma ona ogromne znaczenie dla utrzymania zachowania zdrowia i dobrej formy. Każdy organizm jest inny i każdy potrzebuje innych składników odżywczych do prawidłowego funkcjonowania. Pozostaje więc pytania – jak wybrać odpowiednią dietę?
Kontakt Regulamin Poradnik domowy
En De Użytkownicy Logowanie Rejestracja
cukiernia podhale wózki do bram sklep medyczny kielce zgrzewanie rur klej do parkietu
Copyright © 2010-2011 Poradnik-domowy.com.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu